Eesti
Soome
Rootsi
Saksamaa
Šveits
Otsi
Aeg
Nirvana Bar
x
Levimuusika / Estraadimuusika
x
Seremonia
x
Vali stiil
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassikaline
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Levimuusika / Estraadimuusika
Blues
Laste muusika
Populaarsed asukohad
Populaarsed linnad
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Kuopio
Lahti
Joensuu
Pori
Espoo
Vantaa
Seinäjoki
Hämeenlinna
Savonlinna
Kotka
Populaarsed kontsertpaigad
Toppila Klubi, Oulu
Vastavirta-klubi, Tampere
G Livelab Tampere, Tampere
Wanha Työski, Hamina
Kuudes Linja, Helsinki
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Tavastia-klubi, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Pakkahuone, Tampere
Tuulaaki
Lutakko, Jyväskylä
Konepaja Biergarten, Helsinki
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Telakka, Tampere
Otsi kuupäeva järgi
Otsi
täna
homme
nädalavahetus
Populaarsed artistid
Kõige populaarsemad artistid
Arppa
Peer Günt
Haloo Helsinki
Käärijä
Erja Lyytinen
Lauri Tähkä
Samuli Edelmann
Saimaa
Kaija Koo
Lyyti
Zero Nine
Business City
Arttu Wiskari
Popeda
Pauli Hanhiniemi
Kontserdid listina
Kaardil
0 kontserti
Jaga
Tulemust ei leitud
Seremonia
Genre
Heavy / Metal / Hard rock
Nirvana Bar
Aadress
Humalistonkatu 8a
20100 Turku
www
Instagram
Facebook
Hetkel populaarne
14.06.
Lauttasaaren Musiikkijuhlat - Kirjailijan Ja Säveltäjän Kohtauspaikka: Wihan Quartet, Sirpa Kähkönen, Aulis Sallinen
Oodi, Kluuvi, Helsinki
14.06.
Toprock Festit: Zero Nine, Viikate, Stargazery, Kuun Pimeä Puoli, Tuohimaa
Toppila Klubi, Toppila, Oulu
14.06.
Lisää Löylyä Rockfestival: Wind Rose (ITA), Mustasch (SWE), Danko Jones (CAN), Battle Beast, Orden Ogan (DEU), Primal Fear (DEU), Lordi, Dynazty (SWE), Beast In Black, Dreamtale, Before The Dawn, Segmentia, Memoremains, André Linman, Tombstone ym.
Vaskiluoto, Vaasa
14.06.
Sir Elwoodin Hiljaiset Värit
House of Olaf, Savonlinna
14.06.
Haku Päällä: Bee, Ressu Redford, Pasi ja Anssi, Viivi, Kolmas Nainen, Chorale
Tori, Kurikka
Turku
Mansion
Tommi Läntinen
Suurlähettiläät
Matti ja Teppo
Sweatmaster
Turku
12.07.
Metallivuori: Maj Karma, Mokoma, Bloodred Hourglass, Lost Society, Mors Subita, Warmen, Assemble The Chariots, Lähiöbotox, Awake Again, Bloodrednails, Shereign ym.
Uittamo, Turku
21.06.
Anneli Mattila & Recados
Uittamon lava, Uittamo, Turku
28.06.
Turun Viinijuhlat: Neljä Ruusua, Sara Siipola, Samuli Edelmann, Cyan Kicks, Miljoonasade, Uniklubi, Movetron, Jussu Pöyhönen, Waldo's People, Aste, Elias Gould, Sig ym.
Uittamo, Turku
04.07.
Ruisrock: PMMP, Stormzy (GBR), The Chainsmokers (USA), Louis Tomlinson (GBR), Trippie Redd (USA), Alok (BRA), Joker Out (SLO), Sexyy Red (USA), Yaeger (SWE), Don Toliver (USA), J Hus (GBR), Offset (USA), Ashnikko (USA), Bar Italia (GBR), Mø (DNK) ym.
Ruissalo, Turku