Eesti
Soome
Rootsi
Saksamaa
Šveits
Otsi
täna
x
Toppila Klubi
x
Techno / Electronic / Club
x
Rust n' Rage
x
Vali stiil
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassikaline
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Levimuusika / Estraadimuusika
Blues
Laste muusika
Populaarsed asukohad
Populaarsed linnad
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Pori
Seinäjoki
Espoo
Savonlinna
Vantaa
Hämeenlinna
Kotka
Populaarsed kontsertpaigad
Toppila Klubi, Oulu
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Wanha Työski, Hamina
Vastavirta-klubi, Tampere
Tuulaaki
Pakkahuone, Tampere
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
G Livelab Tampere, Tampere
Konepaja Biergarten, Helsinki
Tavastia-klubi, Helsinki
Kuudes Linja, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Lutakko, Jyväskylä
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Telakka, Tampere
Otsi kuupäeva järgi
Otsi
täna
homme
nädalavahetus
Populaarsed artistid
Kõige populaarsemad artistid
Arppa
Haloo Helsinki
Peer Günt
Erja Lyytinen
Käärijä
Saimaa
Lyyti
Zero Nine
Nylon Beat
Arttu Wiskari
Diandra Flores
Business City
Pauli Hanhiniemi
Samuli Edelmann
Maustetytöt
Kontserdid listina
Kaardil
0 kontserti
Jaga
Tulemust ei leitud
Rust n' Rage
Genre
Pop / Rock
Heavy / Metal / Hard rock
Akas
Rust n' Rage (FIN)
Toppila Klubi
Aadress
Kapteenintie 24
90520 Oulu
Telefoninumber
08 342 569
www
Paikan kotisivut
Facebook
Email
toppilaklubi@gmail.com
Kõige populaarsem
20.06.
Sini Yasemin
Ihku, Oulu
20.06.
Kalajoen Juhannus - KJJ: Petri Nygård, Solid Base (SWE), OG Ulla-Maija, Brädi, Oku Luukkainen, Hesa Äijä, Mighty 44, AikaPoliisi, Chorale, Sara Bee, Pasi ja Anssi, Juhani & Joonatan, DJ Johanneskastaja, DJ Micu
Merisärkkä, Kalajoki
20.06.
Tahko Juhannus: Gasellit, Bess, Isac Elliot, Viivi, Ahti, Gettomasa, Ibe, Sanni, Portion Boys, Cledos, Mouhous, Sexmane, Kuumaa, Käärijä, Arttu Wiskari, Lauri Haav, Karri Koira, Mirella ym.
Tahkovuori, Nilsiä
20.06.
Jeena Ja Vauhtikallot
Fiskars, Raasepori
20.06.
Terassi: Danny, Mr. Breathless
Wanha Työski, Hamina
Oulu
Zero Nine
Impaled Nazarene
Yona
Matti Esko
Jyrki Anttila
Oulu
20.06.
Sini Yasemin
Ihku, Oulu
27.06.
Iskelmää Ja Aurinkoa: Eija Kantola, Kyösti Mäkimattila, Lasse Hoikka & Souvarit, Yölintu, Finlanders, Lea Laven, Kai Hyttinen, Marion Rung, Markku Aro
Ouluhalli, Oulu
05.07.
Viitasen Piia
Bootti, Oulu
18.07.
Metsatöll (EST)
Kantakrouvi, Oulu
05.07.
Summer Massacre: Before the Dawn, Mors Subita, I am Your God, Assemble the Chariots, Dark Flood, Noumena, Fatal Effect, Denominate
Kantakrouvi, Oulu