Eesti
Soome
Rootsi
Saksamaa
Šveits
Otsi
nädalavahetus
x
Tuba
x
Jazz
x
Peer Günt
x
Vali stiil
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassikaline
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Levimuusika / Estraadimuusika
Blues
Laste muusika
Populaarsed asukohad
Populaarsed linnad
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Espoo
Pori
Seinäjoki
Vantaa
Hämeenlinna
Savonlinna
Kotka
Populaarsed kontsertpaigad
Toppila Klubi, Oulu
Wanha Työski, Hamina
Vastavirta-klubi, Tampere
G Livelab Tampere, Tampere
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Nirvana Bar, Turku
Tavastia-klubi, Helsinki
Kuudes Linja, Helsinki
Pakkahuone, Tampere
Tuulaaki
Lutakko, Jyväskylä
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
Konepaja Biergarten, Helsinki
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Telakka, Tampere
Otsi kuupäeva järgi
Otsi
täna
homme
nädalavahetus
Populaarsed artistid
Kõige populaarsemad artistid
Arppa
Haloo Helsinki
Peer Günt
Käärijä
Erja Lyytinen
Lauri Tähkä
Samuli Edelmann
Kaija Koo
Saimaa
Lyyti
Zero Nine
Arttu Wiskari
Popeda
Pauli Hanhiniemi
Business City
Kontserdid listina
Kaardil
0 kontserti
Jaga
Tulemust ei leitud
Peer Günt
Genre
Heavy / Metal / Hard rock
Akas
Peer Gunt, Peer Gynt, Peer Gunt (FIN)
Tuba
Aadress
Mannenkatu 2
90130 Oulu
Telefoninumber
040 838 7737
www
Paikan kotisivut
Email
tuba@oulutours.com
Kõige populaarsem
16.06.
Elegia: Diandra
Utran Uittotupa, Joensuu
16.06.
Lauttasaaren Musiikkijuhlat - Jousikvartettojen Eliittiä: Meta4
Lauttasaaren kirkko, Lauttasaari, Helsinki
16.06.
Iittalan musiikkijuhlat - Arnold Schönberg & Franz Scmidt 150v.: Tuomas Nikkanen, Anna-Kristiina Kaappola, Katri Nikkanen, Riitta Muikku-Piirainen
Koulukeskus, Iittala, Hämeenlinna
16.06.
Lauttasaaren Musiikkijuhlat - Kirjailijan Ja Säveltäjän Kohtauspaikka: Meta4, Elina Hirvonen, Mari Sainio
Oodi, Kluuvi, Helsinki
Oulu
Zero Nine
Johanna Iivanainen
Impaled Nazarene
KYPCK
Jyrki Anttila
Oulu
20.06.
Sini Yasemin
Ihku, Oulu
05.07.
Viitasen Piia
Bootti, Oulu
27.06.
Iskelmää Ja Aurinkoa: Eija Kantola, Kyösti Mäkimattila, Lasse Hoikka & Souvarit, Yölintu, Finlanders, Lea Laven, Kai Hyttinen, Marion Rung, Markku Aro
Ouluhalli, Oulu
15.06.
Toprock Festit: Kotiteollisuus, Peer Günt, Tanna, Tuohimaa, Burning Point, Dreamtale, The Nevements
Toppila Klubi, Toppila, Oulu
05.07.
Summer Massacre: Before the Dawn, Mors Subita, I am Your God, Assemble the Chariots, Dark Flood, Noumena, Fatal Effect, Denominate
Kantakrouvi, Oulu