Eesti
Soome
Rootsi
Saksamaa
Šveits
Otsi
Aeg
Kantakrouvi
x
Stiil
Convulse
x
Vali stiil
Folk / World
Reggae
Pop / Rock
Jazz
Techno / Electronic / Club
Klassikaline
Soul / Funk / Disco
Country
Heavy / Metal / Hard rock
Punk / Hardcore
Hip hop / Rap
Levimuusika / Estraadimuusika
Blues
Laste muusika
Populaarsed asukohad
Populaarsed linnad
Helsinki
Tampere
Oulu
Turku
Jyväskylä
Lahti
Kuopio
Joensuu
Espoo
Pori
Vantaa
Hämeenlinna
Seinäjoki
Kotka
Savonlinna
Populaarsed kontsertpaigad
Toppila Klubi, Oulu
Vastavirta-klubi, Tampere
G Livelab Tampere, Tampere
Wanha Työski, Hamina
Nirvana Bar, Turku
Kuudes Linja, Helsinki
Helsingin Jäähalli, Helsinki
Tavastia-klubi, Helsinki
Pakkahuone, Tampere
Tuulaaki
Lutakko, Jyväskylä
Riutanharjun tanssilava, Riihimäki
Konepaja Biergarten, Helsinki
Telakka, Tampere
Mukkulan tapahtumapuisto, Mukkula
Otsi kuupäeva järgi
Otsi
täna
homme
nädalavahetus
Populaarsed artistid
Kõige populaarsemad artistid
Arppa
Peer Günt
Haloo Helsinki
Käärijä
Erja Lyytinen
Samuli Edelmann
Lauri Tähkä
Saimaa
Lyyti
Kaija Koo
Zero Nine
Business City
Arttu Wiskari
Pauli Hanhiniemi
Popeda
Kontserdid listina
Kaardil
0 kontserti
Jaga
Tulemust ei leitud
Convulse
Kantakrouvi
Aadress
Uusikatu 23
90100 Oulu
Telefoninumber
08 522 1335
www
Facebook
Email
kantakrouvi@sijo.fi
Hetkel populaarne
13.06.
Lauttasaaren Musiikkijuhlat - Kaksi Kiistatonta Klassikkoa: Carducci Quartet (GBR), Marko Ylönen
Lauttasaaren kirkko, Lauttasaari, Helsinki
13.06.
Abreu
Allas, Katajanokka, Helsinki
13.06.
Iitin musiikkijuhlat - Avajaiskonsertti: Enesco-kvartetti, Fredrika Mikkola, Veera Pesu, Eero Lehtimäki, Jukka Harju, Folke Gräsbeck, Laura Mikkola
Iitin kirkko, Iitti
13.06.
Club For Five
Hangon kirkko, Hanko
Oulu
Jasmin Mäntylä
Petrus Schroderus
Impaled Nazarene
Sentenced
Sepikka
Oulu
14.06.
Toprock Festit: Zero Nine, Viikate, Stargazery, Kuun Pimeä Puoli, Tuohimaa
Toppila Klubi, Toppila, Oulu
20.06.
Sini Yasemin
Ihku, Oulu
15.06.
Toprock Festit: Kotiteollisuus, Peer Günt, Tanna, Tuohimaa, Burning Point, Dreamtale, The Nevements
Toppila Klubi, Toppila, Oulu
14.06.
Laulukudelmia: Pentti Rasinkangas
Hupisaarten Teatteri, Oulu
05.07.
Summer Massacre: Before the Dawn, Mors Subita, I am Your God, Assemble the Chariots, Dark Flood, Noumena, Fatal Effect, Denominate
Kantakrouvi, Oulu